Ansatte

Ansatte

emp1

Byggmester
Anders Bjørneset Hauken
Dagleg Leiar

Kontakt:
Email: anders@hauken.com
Mobil: 97008865

Utdanning:
Sveinebrev i møbel, trevare og innreiingsfaget
Mesterbrev i tømrarfaget

Anders har erfaring frå møbelindustri, skipsinnredning og mange år med eige handverksforetak. Han starta Hauken Handverksteneste i 2005 og har drive firmaet sidan.

image005

Malarmester
Stein Ove Lande
Fagleg leiar maling

Kontakt:
Email: stein.ove@hauken.com
Mobil: 977 89 092

Mesterbrev i malarfaget:
Stein Ove har erfaring frå industri og mange års fartstid i malarfaget både som tilsett og som drivar av handverksforetak.

image007

Malarmester
Harald Haugen

Kontakt:
Email: harald@hauken.com
Mobil: 905 41 247

Mesterbrev I malarfaget
Harald har mange år erfaring som tilsett i- og drift av malarforetak.

image010

Byggmester
Bjørn Oksavik

Kontakt:
Email: bjørn@hauken.com

Mesterbrev i tømrarfaget
Teknisk fagskole
Årsstudium landmåling

Bjørn har lang fartstid i tømrarfaget og har god tømrarteknisk kompetanse.

image011

Tømrer
Ali Hasani

Kontakt:
Email: ali@hauken.com

Sveinebrev i tømrarfaget.
Ali er yngstemann på tømrar-laget , men han har godt med arbeidserfaring både innan tømrarfaget og frå anna arbeid.

image013

Gabriel Chitiuta

Kontakt:
Email: gabriel@hauken.com

Gabriel har vert med oss sidan vi utvida drifta i 2013. Han har lang erfaring med taktekking og har jobba mykje med tømrararbeid hos oss.

image015

Lærling
Amin Kasongo

Vidaregåande skule tømrarfag
Lærling i malarfaget

Kontakt:
Email: amin@hauken.com

Amin starta læretida si hos oss i 2018 med mål om å bli fagarbeidar i malarfaget.

X